MASCARA PERMANENTNA

Mascara Permanentna – jest najnowszym zabiegiem dla każdej kobiety która korzysta z tuszu do rzęs i dla której uciążliwe jest codzienne ich malowanie oraz demakijaż.
Mascara Permanentna może być również używana do podkreślania rzęs po zabiegu 1:1.
Dzięki mascarze permanentnej otrzymujemy efekt podkreślonych i wytuszowanych rzęs, które są odporne na działanie wody i nie rozmazują się. Mascara utrzymuję się około trzech tygodni.
Poprzez precyzyjne nakładanie wielu cieniutkich warstw mascary, możemy uzyskać dowolny wygląd rzęs. Efekt jest oszałamiający, rzęsy stają się jednocześnie przyciemnione, pogrubione i wydłużone.
Mascara permanentna jest w 100% bezpieczna dla oka, nie powoduje jakichkolwiek podrażnień i uczuleń.
Po zastosowaniu zabiegu rzęsy wyglądają bardzo podobnie do rzęs które zostały pomalowane zwykłym tuszem, przy czym mascara permanentna utrzymuje się około 2-3 tygodni , nie kruszy się i jest wodoodporna co jest bardzo dobrą wiadomością dla osób aktywnych fizycznie które na co dzień korzystają z basenu lub siłowni.
Czas trwania zabiegu to około 40 minut. Mascarę musimy usnąć po okresie trzech tygodni, po czym automatycznie możemy powtórzyć zabieg.
Zabieg można wykonać również na dolnych rzęsach, dzięki czemu pozbędziemy się problemu codziennego domalowywania ich tuszem, aby wyrównać efekt.